به گزارش شیعه آنلاین، تاکنون بارها و بارها چهره ها و مفتی های سرشناس وهابی با صدور فتواهای عجیب جنسی، چهره نهفته و واقعی فرقه ضاله و ساختگی وهابیت را نشان داده اند.
 
از فتواهای ازدواج با زنان باردار و دختران در سوریه گرفته تا سوء استفاده جنسی از دختران عراقی پس از حمله آمریکا، همه و همه نمونه هایی چند، از ده ها فتوا و رخداد غیر اخلاقی وهابیت است.
 
اما در جدید ترین رسوایی اخلاقی یکی از مفتی های سرشناس وهابیت، شیخ «یاسر برهامی» از سلفی های مصر در یک برنامه زنده تلویزیونی از جایز بودن نزدیکی با دختران 3 ساله سخن گفت.
undefined
وی که در شبکه ماهواره ای "دریم" سخن می گفت، در ادامه افزود: دین اسلام اجازه داده که از سن 3 سالگی با دختران نزدیکی شود. بنده این فتوا را بر اساس آیات قرآن کریم صادر کرد ام.
 
گفتنی است بلافاصله پس از مطرح شدن این اظهارات توسط «یاسر برهامی»، اعتراضات و انتقادات شدید متوجه وی شد و در صفحات سایت های اجتماعی بحث های جنجال برانگیزی در این باره به راه افتاد و متأسفانه مدافعان حکومت سکولار که مخالف حکومت دینی و دولت های اسلامگرا هستند، این اظهارات را بهانه کرده تا اسلامگرایان را مورد هجمه قرار دهند.