بنام خدایی كه عشق حسین را در دل مومنان نهاد!
امروز در حین مطالعه اخبار جهان چشمم به یك خبر افتاد كه نوشته بود كویت برای ولیعهد عربستان سه روز عزای عمومی اعلان كرد.
قبل از همه چیز به متن خبر توجه كنید.
SHIA-NEWS.COM   شیعه نیوز :

به گزارش «شیعه نیوز» ،‌ شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح روز گذشته اعلام کرد که به دلیل فوت سلطان بن عبدالعزیز ولی‌عهد و برادر شاه سعودی سه روز عزای عمومی در کشورش برقرار می‌شود.


روز گذشته خبر مرگ سلطان بن عبدالعزیز آل سعود، ولی‌عهد و ‌برادر ناتنی ملک عبدالله بن عبدالعزیز شاه سعودی و وزیر دفاع و بازرس کل عربستان سعودی اعلام و ذکر شد که وی بامداد دیروز در آمریکا درگذشته است.
  
امیر کویت با بیان اینکه از روز سه‌شنبه 25 اکتبر به مدت سه روز در این کشور عزای عمومی برقرار می‌شود، دستور نصب پرچم‌ها و موارد مشابه را صادر کرد و افزود که سفارتخانه‌های کویت نیز در کشورهای دیگر مشمول این امر می‌شوند.


عزای عمومی در کویت در حالی اعلام می‌شود که هنوز این امر در عربستان اعلام نشده است. قرار است روز سه‌شنبه بر جسد سلطان بن عبدالعزیز در ریاض نماز خوانده و دفن شود.

  فارس به نقل از روزنامه السبق سعودی

جالب این جاست كه جندی پیش یكی از مفتیان مفت خور این مملكت زیارت امام حسین و عتبات را در حكم زنا قرار داده و فتوای به حرمت آن داده بود.
و هر محرم و صفر مجالس عزاداری امام حسین در كشور های عربی بویژه كویت مورد تحرم وهابیت قرار میگیرد و با آن مبارزه میشود و مجالسی در ذكر فضائل بنی امیه لعنت الله علیهم برگزار می شود.
اصل مطلب این جاست كه تمام هم و غم طرفداران مكتب اموی خاموش نمودن چراغ اهل البیت است، حالا به هر طریقی كه باشد مهم نیست. اما برای ابناء طلقاء و سردمداران شاخ شیطان عزاداری میكنند و جایز است.

ان شاءالله هر چه زودتر خبر مرگ ملك عبدالشیطان و آل خبیثه نیز گوش دل شیعیان را و وهابیت پلید را عزادار كند. الهییییی آمین